Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O’Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 

Graad Hoof

 Graad  Graad Hoof  Kontak
Graad 4 Mnr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Graad 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Graad 6 Mnr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Graad 7

Mnr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za
 

 

Vakhoofde

 Vak  Vakhoof Kontak
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O’Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za